Персоналізація вкладки

Вкладка може бути доповнена різними варіантами персоналізації, для того, щоб зробити Вашу кампанію найбільш ефективною. Ми можемо використовувати для вкладки різні види паперу, а також зробити відривний купон або ваучер.

Кишеня для карток

Ми можемо запропонувати Вам безліч варіантів розмірів кишень для зберігання карт. Це дозволить Вам використовувати Z-CARD® як формат "все в одному": ключі для готелів з інструкціями, кредитні карти з різноманітними довідковими телефонами, дисконтні карти з купонами і так далі.

Етикетування та пакування

Ми можемо упакувати Вашу Z-CARD® використовуючи прозору пакування «флоупак». Етикетування та пакування забезпечать додатковий захист Вашої Z-CARD®, що часто використовується при вкладці Z-CARD® в журнал або при розміщенні Z-CARD® на Ваш продукт. Будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом продажів для того, щоб вибрати дизайн, матеріали і формат

Покриття обкладинок

Покриття обкладинок Z-CARD® з спеціальним лаком обо тиснення, дозволяє передати носію унікальний люксовий ефект, який на довго запам'ятають Ваші клієнти.

Технології передачі даних

Ми можемо розмістити на обкладинках QR, AR коди, які допоможуть поєднати офф-лайн і он-лайн активність. Поєднуючи друковані та digital технології Ви оживляє свою рекламну кампанію.

Персоналізація

Додаючи до Вашої рекламної PocketMedia® кампанії інструменти для зворотнього зв'язку Ви можете отримати бажаний результат. Ми можемо розмістити і на обкладинки і у вкладку Z-CARD® відривні купони-анкети.